Hike Kullanıcıları Artık Çok Daha Fazla Fonksiyonu Kullanabilir

Mesajlaşma uygulamalarından Hike Messenger için bir ortaklık anlaşması yapıldı. Böylece Hike kullanıcıları artık çok daha fazla fonksiyona sahip bir uygulama kullanabilir. İşte detaylar… 

Günümüzde çok sayıda mesajlaşma uygulaması var ve bunlar arasında ciddi bir rekabet söz konusu. Hike Messenger uygulaması da bunlardan biri. Uygulama ekibi, yazılımı daha tercih edilebilir bir hale getirebilmek amacıyla AirType Payments Bank ile bir ortaklık anlaşması yaptı. Buna göre kullanıcılar ticari konuda pek çok özelliği daha kullanabilecek.

Ortaklığın yapılmasındaki birinci amaç kullanıcılara kesintisiz hizmet sunabilmek ve gelişmeleri yeni kurallar ışığında ilerletebilmek. Hindistan’da oldukça ses getirecek olan bu ortaklık ile beraber dünya çapında da önemli hamleler yapılacak. Ortaklık ile birlikte yeni tüccar özellikleri ve prim ödemeleri için sistemler Hike Messenger’da aktif hale gelecek.

Hike uygulaması ülkemizde çok bilinen bir uygulama değildir. Dikkat ettiyseniz bu uygulamaya dair ülkemizde pek bir habere de rastlayamazsınız. Fakat bu uygulama özellikle Hindistan gibi yüksek nüfuslu bir ülkede çok fazla kullanılmaktadır ve yeni ortaklıklar ile birlikte dünyaya açılmaya çalışmaktadır. Uygulamanın en güzel özelliği bir Hindistan vatandaşına uygulamaya sahip olmasa bile tamamen ücretsiz olarak ulaşabilmenizdir. Öte yandan uygulamayı farklı ülkelerden de kullanabilirsiniz ve bunun için herhangi bir ücret ödemezsiniz.

Cevap bırakın