Hitman 2 Yeni Oynanış Görüntüleri Ortaya Çıktı

Hitman serisinin merakla beklenen yeni oyunu Hitman 2 hakkında bir oynanış videosu paylaşıldı. YouTube üzerinden yayınlanan video, oyunun pek çok işlevini ortaya koyuyor.

Uzun yıllar önce piyasaya sürülen ilk Hitman oyununun üzerinden neredeyse 20 yıl geçecek. Uzun yıllar geçmiş olmasına rağmen hala popülerliğini koruyan Hitman serisi, şimdi Hitman 2 oyunu ile yeniden geliyor. Hitman 2 yenilenmiş grafikleri ve güçlü grafikleri ile oyuncuların beğenisini kazanacak gibi gözüküyor.

Hitman 2 için yayınlanan yeni oynanış görüntülerine göre alışmış olduğumuz oynanış sistemi bu oyunda da kullanılmaya devam edecek. Karakterimiz Ajan 47, suikastleri gerçekleştirebilmek için kılıktan kılığa girecek ve zaman zaman yoluna çıkan rakipleri gizlice öldürerek etrafta yer alan dolap, çöp kutusu gibi nesnelerin içerisine saklayacak. Eğer suikast yapacağımız kişinin adamlarından biri cesedi bulursa diğer korumalar da alarm verecek ve bu yüzden Ajan 47’nin işi çok daha zorlaşacak. Ajan 47 suikastleri yine meşhur boğma teli ve susturuculu silahı ile gerçekleşecek.  Oyunda başarılı bir şekilde ilerleyebilmek için sessiz olmanız, etrafta yer alan nesneleri iyi analiz ederek suikastleri strateji kurarak gerçekleştirmeniz gerekecek.

Oyun içerisinde suikastler yine farklı coğrafyalarda bölümler halinde gerçekleştirilecek. Oyunda Miami, Kolombiya gibi bölgeler bulunacak. Oyunda farklı pek çok harita da oyunculara sunulacak ancak bunların bazıları şu an sürpriz olarak saklanıyor.

İşte yayınlanan o video: