Hitman 2 Gold Edition %80 İndirim Aldı

Hitman serisi kapsamında Hitman 2 Gold Edition oyunu büyük bir indirimde. Paket Steam üzerinde %80 indirimli bir şekilde satılıyor.

PC oyuncularının adeta göz bebeği olan Steam üzerinde zaman zaman çeşitli video oyunlarının büyük indirimlere girdiğini görüyoruz. Bu sefer de Hitman serisinin Hitman 2 oyunu kapsamında büyük bir indirim var.

Hitman 2 Gold Edition paketi Steam üzerinde %80 oranında indirim aldı. Böylece paketin yeni fiyatı 28,80 TL’ye indi. Bu bağlamda büyük çaplı bir indirimin söz konusu olduğunu söyleyebiliriz. Gold Edition paketinin içerisinde Hitman 2 ana oyunu ve Hitman 2 için çıkan tüm ek içerikler bulunuyor. Bu bağlamda oyuncunun Hitman 2 evreni için ekstra ücret ödemesi de gerekmiyor. Hitman 2 Gold Edition için uygulanan indirim fırsatı 8 Kasım akşamına kadar geçerliliğini koruyacak.

Oyuna indirimli olarak sahip olmak isteyen kişilerin ilk olarak bir Steam hesabına sahip olması gerekiyor. Steam hesabınız ile Hitman 2 Gold Edition sayfasına girip Sepete Ekle butonuna tıklayıp satın alma işlemlerini yaparak oyunu kütüphanenize dahil edebiliyorsunuz.

Hitman Hakkında

Meşhur suikast oyunlarından biri olup, geçmişi 20 yıl kadar öncesine dayanan köklü bir oyun serisidir. Bir ajanı kontrol ettiğiniz oyunda , size sunulan bölümlerde verilen hedefleri öldürebilmek için çaba sarfediyorsunuz. Suikastleri nasıl uygulayacağınız ise tamamen size bırakılıyor. Dilerseniz gizli olarak , dilerseniz de ortalığı birbirine katarak oynayabiliyorsunuz.

Cevap bırakın