Honor 20s Hakkında Beklenen Kötü Haber Geldi

Honor 20s akıllı telefonunun Çin dışında daha düşük bir işlemciyle pazarlanması beklenmekteydi. Nitekim bu gerçek oluyor. Buna dair kötü bir haber var!

Huawei markası her ne kadar oldukça popüler bir marka olsada pek çok zorlukla boğuşmak zorunda. Bunların başında da ambargo geliyor. Huawei şirketinin yaşadığı sorunlardan ister istemez alt markası olan Honor da etkileniyor.

Honor 20s akıllı telefonu bir süredir Çin’de satılmaktayken artık farklı pazarlar için de çıkış yapması söz konusu oldu. Ancak cihaz işlemci tarafında önemli bir farklılık yaşayarak diğer pazarlarda satılacak.

Ürünün Çin’de satılan versiyonunda Kirin 810 işlemci bulunuyor ve bu işlemci segmentinin en iyi donanımı. Dolayısıyla pek çok kullanıcı ürünün Çin dışında da bu donanımla satışa çıkarılmasını umut ediyordu ancak öyle olmadı.

Honor 20S’in Çin dışındaki pazarlarda Kirin 810 ile değil Kirin 710 ile satılacağı açıklandı. Bu da performans anlamında önemli bir değişiklik demek. Honor 20S almak isteyenlerin yapılan bu son değişiklik sebebiyle bir kez daha düşünmelerinde yarar var. En azından iyi bir fiyat karşılaştırması yapmaları gerekecek.

Cevap bırakın