Horizon Zero Dawn Büyük Bir İndirime Girdi

Sevilen video oyunlarından Horizon Zero Dawn için Steam platformunda büyük çaplı bir indirim sunuldu. İşte habere ilişkin tüm ayrıntılar…

Video oyunu dünyasında Steam platformunda zaman zaman büyük çaplı indirimlere şahit oluyoruz ve şimdi bunlara bir yenisi daha eklendi. sevilen oyunlardan Horizon Zero Dawn %50 oranında büyük bir indirim aldı. Böylece oyunun fiyatı yarı yarıya indi.

Normal fiyatı 329,00 TL olan Horizon Zero Dawn için %50 oranında indirim uygulanmasıyla oyunun yeni fiyatı 164,50 TL oldu. Normal fiyatı pahalı bulunan oyun bu nedenle pek çok oyuncunun erişmek istediği ancak erişemediği yapımlardan biriydi. Bu bağlamda uygulanan bu indirimin oyuncular için güzel bir fırsat olduğunu söyleyebiliriz.

Uygulanan Horizon Zero Dawn indiriminden yararlanmak isteyen kullanıcılar Steam mağazası üzerinde Horizon Zero Dawn oyununu aratarak oyunun resmi mağazasına uygulama üzerinden erişim sağlayabilir. Ardından Sepete Ekle butonuna tıklayarak oyunu alabilirsiniz. Ancak satın almadan önce oyunun sistem gereksinimlerini muhakkak incelemenizi öneririz çünkü oyun grafiksel bakımdan gelişmiş bir yapım olduğu için her bilgisayar kaldırmayacaktır.

Steam üzerinde zaman zaman bu tarz büyük çaplı indirimler gerçekleştirilmekte olup, daha fazlası için internet sitemizi takip etmeye devam edin.

Cevap bırakın