HQ Android Etkinliği Ön Kayıt Aşamasına Alındı

HQ Android uygulaması ile ilgili olarak önemli gelişmeler yaşandı. Uygulama, Google Play Store platformunda ön kayıt aşamasına sunuldu. İşte haber hakkında detaylar…

HQ, 05:00 – 23:00 saatleri arasında yayınlanan bir bilgi yarışması olup yoğun bir ilgiyle karşılanmakta. İlk olarak iOS platformunda kullanıcıların karşısına çıkarılan yarışma, şimdi de Android işletim sisteminde yerini alıyor.

HQ Android, ön kayıt aşamasına resmen sunuldu. Androd işletim sisteminde etkinliğin daha da fazla ilgi göreceği tahmin ediliyordu. Yoğun talep karşısında Android için de geleceklerini söyleyen yapımcıların Vine’ın kurucusu olmaları da ayrı bir dikkat çekiyor.

Bilgi yarışmasına dayalı bu uygulama, eğlence ve bilgi paylaşımı amaçlı hazırlanmış. Tabii yatırımlar için kaynak olması da önemli bir başka amacı. Geliştiriciler, yatırımcılardan minimum 80 milyon dolarlık bir kaynak elde etmeyi umut ediyorlar. HQ Android yarışmasında başarı elde eden yarışmacılar da para ödülleriyle buluşacak.

Uygulamanın ön kayıt aşaması tüm hızıyla sürüyor. Uygulamanın çıkışını tam olarak ne zaman gerçekleştireceği ise şu an için bilinmiyor.

Cevap bırakın