HQ Trivia Uygulamasında Artık Limit Yok

HQ Trivia yazılımında bulunan 20 Dolar limiti alınan yeni bir karar ile kaldırıldı. Uygulama içerisinde gerçek para dağıtılıyor. Böylece uygulamayı indirenlerin para kazanması mümkün oluyor.

Mobil uygulama kategorisinde birbirinden değerli ve güzel çok sayıda yazılım bulunuyor. Bunlar arasında bazıları var ki hemen kendilerini belli ediyor. HQ Trivia da bunlardan biri.

HQ Trivia uygulaması gerçek zamanlı bir bilgi yarışmasıdır. Bu yarışmada başarılı olanlar gerçek paralar kazanabiliyor. Fakat uygulamada uzun zamandır bulunan 20 Dolar eşiği kullananları kısıtlıyordu. Bu durum eleştirilere neden oluyordu. Uygulamanın geliştiricisi yeni bir karar alarak 20 Dolar eşiğini kaldırdığını açıkladı. Genellikle oyuncuların elde ettiği gelirler tek haneli dolarlardı. Haliyle 20 Dolar eşiği uygulama geliştiricilerinin cimrilikle suçlanmasına neden olmuştu. Geliştirici de hatasının farkında olacak ki artık bu limite ihtiyaç duymadığını ifade etti.

HQ Trivia uygulaması ilk kez iOS için çıktı. Daha sonrasında da Android için çıkmıştı. Limitin kaldırılması ile birlikte artık daha da popülerleşeceği konuşuluyor.

Cevap bırakın