HTC U11 Plus Telefonu Android Pie Sürümüne Kavuştu

Akıllı telefon kategorisinde hala mücadelesini sürdüren HTC, U11 Plus akıllı telefonu için yeni bir Android güncellemesine yer verdi. U11 Plus, Android Pie sürümüne kavuştu.

Akıllı telefonlar için yazılım güncellemelerini zamanında almak bir hayli önemli. Ancak HTC maalesef bu konuda sınıfta kalan markalardan biri. Akıllı telefonları için oldukça sınırlı bir güncelleme desteği sunan HTC, yalnızca belli başlı modellere uzun süreli destek sunmakta ve pek çok güncellemeyi geciktirmekte.

HTC, uzun bekleyişin ardından U11 Plus akıllı telefonu için Android Pie güncellemesini yayınladı. Pek çok kullanıcı yeni işletim sistemi sürümünün artık gelmesini bekliyordu. U11 Plus kullanıcıları güncellemeden yararlanmaya başladı.

Güncelleme telefonu Android Pie sürümüne yükseltmekte olup toplam 1.37 GB dosya büyüklüğüne sahip. Güncellemenin içerisinde Temmuz ayına ait Google güvenlik düzeltmeleri de bulunmakta. Bu açıdan da önemli bir güncelleme olduğunu söylemek mümkün. Güncellemeyi en kısa sürede edinmenizi öneriyoruz.

Cevap bırakın