Hunt : Showdown Yeni İndirimle Daha Cazip Bir Hale Geldi

Hunt Showdown video oyunu için Steam üzerinde büyük bir indirim meydana geldi. Oyun oldukça cazip bir fiyattan satılıyor.

Hunt : Showdown oyunu, Steam üzerindeki popüler video oyunlarından biri olup, oyunda ürkütücü canavarları avlayarak ödül toplamaya ve ödülü sizi avlamak isteyen diğer oyunculardan muhafaza ederek tahliye olmaya çalışıyorsunuz. Oyun sahip olduğu güçlü grafikler ve efektlerle de dikkat çeken bir yapım. Hayatta kalma ve avcılık üzerine kurulu bir teması olan Hunt : Showdown için şimdi Steam üzerinde büyük bir indirim uygulandı.

Steam üzerinde normal fiyatı 109,00 TL olan oyun için %55 oranında büyük bir indirim uygulandı. Böylece oyunun normal fiyatı 49,05 TL’ye kadar indi. İndirim 7 Nisan akşamına kadar devam edecek. Bu kapsamda oyuncular Hunt : Showdown video oyununu normalde olduğundan çok daha cazip bir fiyattan elde edebilir.

Oyunu Steam üzerinden indirip oynayabilmek için ilk olarak bir Steam hesabınızın bulunması gerektiğinin altını çizelim. Steam hesabını Steam uygulamasını yükledikten sonra açabilirsiniz ve mağaza bölümünden Hunt : Showdown sayfasını görüntüleyip Sepete Ekle butonuna tıklayarak satın alma adımlarını tamamlayabilirsiniz. Habere dair görüşlerinizi aşağıdaki yorum bölümünden paylaşmayı ihmal etmeyin.

Cevap bırakın