İddialı Elektrikli Kaykay Modelleri

Bu içeriğimizde iddialı elektrikli kaykay modellerinin hangileri olduğuna değiniyoruz. İşte detaylar…

Kısa mesafe kullanımı için elektrikli scooter ürünleri yaygın olarak tercih edilmekte olup, artan otomobil fiyatları nedeniyle ülkemizde de ilgisinin arttığı ürünler oldular. Bir elektrikli kaykay satın alırken kaykayın tasarımına dikkat etmek gerekmekte olup, kaykayda denge kurmak konusunda iyi değilseniz kollu modellere yönelmenizi öneririz.

Lastik boyu, malzemesi gibi unsurlar da kaykay satın alırken önemli olup, kendinize uygun boyutlarda  lastik ve dayanıklı malzemelere sahip kaykay modellerini tercih etmeye çalışın. Ürünün ağırlığı ve boyutu taşımaya uygun olursa kullanım açısından çok daha avantajlı olacaktır. Eğer hızlı hareket etmek isterseniz de motor gücü daha yüksek olan cihazlara yönelmelisiniz. Tercih ederken bu unsura dikkat etmenizi tavsiye ediyoruz.

Kawasaki KX Cross

Daha çok motosiklet kategorisinden tanıdığımız Kawasaki, elektrikli kaykay tarafında iddialı modelleri de bizlere sunmakta olup, KX Cross tercih edilecek modellerden biridir. Cihaz siyah – yeşil renklerden oluşan bir tasarım yapışan sahiptir. Üzerinde şarj göstergesi de bulunan ürün en fazla 15 km/s hıza ulaşmakta olup bu noktada daha fazla hız isteyen kullanıcılara hitap etmemektedir. 2 adet 350w motor gücü sunan kaykay modeli 30 derece eğimi tırmanabilmektedir.

Micron Kontrol Kollu Elektrikli Kaykay

Denge kurma konusunda iyi değilseniz ancak kaykayı çok seviyorsanız o halde kontrol kollu Micron elektrikli kaykay epey işinize yarayabilir. Kontrol kolunda bulunan LED ekran kaykayın bilgilerini anlık olarak size göstermekte olup, kaykayın 2 adet 350W motor gücü bulunmaktadır ve en fazla 20 km / s hıza çıkmaktadır. Menzili ise 20 – 25 km aralığında olan kaykay modeli 4400 mAh pil kapasitesi ile karşımıza çıkmakta olup 2 saat içerisinde 0’dan 100 seviyesine şarj edebiliyorsunuz.

Smart Balance Hoverboard Elektrikli Kaykay

Gerek çocuklar gerek yetişkinlerin kullanımı için uygun bir ürün olup, 25 ile 120 kilogram aralığında taşıma kapasitesine sahiptir. Motor gücü 300Wx2 olup, en fazla 12 km/s seviyesinde hız sunmaktadır. Tasarım olarak daha çok gençlere hitap eden bir kaykay modeli olup LED tasarım yapısına sahiptir.

Cevap bırakın