Impact Gameworks, Tangledeep Hakkında Beklenen Açıklamayı Yaptı

Impact Gameworks isimli oyun şirketi, Tangledeep ile ilgili beklenen açıklamayı yaptı. Beta sürecindeki oyunun hangi tarihte final sürüm olarak geleceği açıklandı.

Farklı tarzı ile dikkat çeken bir oyun olan Tangledeep’in hazırlıkları sürüyor. 16 bit tabanlı oyun, böylece görünüş olarak eski iki boyutlu oyunları çok andırıyor. Oyunun grafikleri gerçekçi yapılmaya çalışılmamış. Aksine günümüzün teknolojisi kullanılmayarak farklı bir yoldan gidilmiş ve biraz fantastik bir yapım ortaya çıkarılmış.

Impact Gameworks şirketi, yaptığı yeni açıklamada oyunun uzun zamandır beklenen final sürümünün ne zaman sunulacağını açıkladı. Final sürümün 1 Şubat 2018’de satışa sunulacağı ifade edildi. Fiyatının ise 24 TL olması bekleniyor. Oyunu oynayabilmek için çok güçlü bir sisteme sahip olmanız gerekmiyor. Ortalama bir bilgisayar ile kasma sıkıntısı yaşamadan oynayabilirsiniz.

Oyunun sanatsal tarafı oldukça kuvvetli. Güçlü bir atmosfer üretilmiş ve müzikler de oyun için özel hazırlanmış. Kimi zaman dinlendiren, kimi zaman geren, kimi zaman da aksiyona göre müzikler yerleştirilmiş. Bu da oyuna güzellik katmış.

Oyunda yönettiğimiz karakter kılıç, kalkan gibi silahlar kullanabiliyor. Oyunda 50’den fazla canavar bulunuyor. Eğer oynanış görüntülerini merak ettiyseniz aşağıdan inceleyebilirsiniz:

Cevap bırakın