Instagram’a Yüklenen İlk Videoyu Bulma Yöntemi

Bu yazımızda Instagram sosyal medya platformuna yüklemiş olduğunuz ilk videoyu nasıl bulabileceğinize ilişkin olarak bilgilere yer veriyoruz. İşte ayrıntılar…

Günümüzde Instagram milyarlarca kullanıcıya sahip olan, popüler platformlardan biri olarak öne çıkmaktadır ve kullanıcı kitlesi de giderek büyümekte olan bir oluşumdur.  Günümüzde Meta şirketinin emrinde olan uygulamaya her geçen gün yeni pek çok özellik dahil edilmektedir.

Instagram platformunda yüklenen videoları tespit edebilirsiniz. Yüklenen ilk videoyu bulmak için de ne yapılması gerektiğine ilişkin olarak bilgilere yer veriyoruz.

Instagram’da yüklenen ik videoyu bulabilmek için ilk olarak Instagram mobil uygulamasını açınız. Mobil uygulamayı iOS veya Android üzerinde App Store veya Play Store aracılığıyla edinmeniz mümkün olup, mobil uygulamayı indirmenizin ardından Profil sayfasını açınız ve sağ üst köşede yer almakta olan üç çizgi butonuna dokununuz. Açılan menü içerisinden Hareketlerin seçeneğine dokununuz. Fotoğraflar ve Videolar sayfasına geçiş yapınız. Videolar seçeneğine dokununuz. Sağ üst köşede yer almakta olan Sırala ve Filtrele yazısına dokununuz. Ardından Sıralama seçeneğini en eskiden en yeniye olarak seçiniz ve Uygula butonuna dokununuz.

 Böylece videolar en eskiden en yeniye doğru sıralanmış olacaktır. Profilinize yüklemiş olduğunuz ilk videoyu da bu sayede rahatlıkla bulabilirsiniz. Konuya dair görüşlerinizi ve yardım taleplerinizi aşağıdaki yorum bölümünden yazabilirsiniz.

Cevap bırakın