Instagram’ın Yeni Güncellemeleri

Daha kolay kullanım ve estetik görüntü ile kullanıcılarını her geçen gün artırıyor.

Instagram hayatımızın bir parçası haline geldi. Gezdiğimiz, gördüğümüz yerleri, evcil hayvanlarımızı, yediğimiz yemekler, kankalarımızla çekildiğimiz eğlenceli fotoğrafları; kısacası hemen hemen hayatımızın her anını instagramda paylaşır olduk. Her geçen gün geliştirdiği instagram yeni özellikler ile kullanıcılarına kullanım kolaylığı ve estetik bir görünüm sunuyor. Eğlenceli güncellemeler ile rakiplerinden bir adım öne geçerek kullanıcı sayısını her geçen gün artırıyor.

Yepyeni Güncellemeler İle İnstagram

Oldukça popüler olan bu uygulama ile fotoğraf paylaşımı gerçekleştiren milyonlarca kullanıcı var. Instagram yeni özellikler sunarak bu kullanıcılarına her daim daha iyi bir hizmet sunmayı hedefliyor. Yeni güncellemeler ile meraklı bir şekilde bekleyen kullanıcılar için de yepyeni özellikler uygulamaya eklendi. Yeni güncelleme ile eklenen özellikler şunlar;

Çoklu Fotoğraf Paylaşabilme Özelliği

Bu yeni gelen özellik ile instagram kullanıcıları aynı anda birçok fotoğraf ya da videolar paylaşabilecekler. İnstagram yeni özellik nasıl kullanılır diye düşünüyorsanız merak etmeyin, sizlere tüm ayrıntıları veriyoruz. Bu yeni özellik size birçok fotoğraf ve videoyu aynı anda paylaşma olanağı sunuyor. Takipçilerinizin  de bu çoklu fotoğraf ya da video paylaşımlarınızı, gönderinin üzerine gelerek ve sadece sağa kaydırarak görebilmeleri mümkün olacak.

Uygulamanızı güncellediğiniz zaman bu yeni özelliğe sahip olacaksınız. Tüm dünya üzerinde an itibarı ile IOS işletim sistemine sahip ve Android işletim sistemine sahip telefonların marketlerinde yayımlanmış bir şekilde. Yapmanız gereken tek şey telefonunuzun işletim sistemine uygun olan market uygulamasına girerek güncellemelerinizi kontrol edin. Yeniliklerin gerisinde kalmayın!

İnstagram Direct’i Çok Daha Etkin Kullanabileceksiniz

Direct mesaj bölümü çok daha geliştirildi. Direkt mesajlaşabilme özelliği instagram kullanıcıları tarafından daha etkin bir şekilde kullanılabilecek. Direkt mesaj özelliğini kullanan kullanıcılar tarafından fotoğraf ve video paylaşırken eskiden kırpılan fotoğraflar artık orjinal haliyle karşı tarafa ulaşacak. Bu yeni özellik ile instagramda mesajlaşmak artık çok daha zevkli bir hale gelecek.

Cevap bırakın