İnternet Gerekmeden Oynayabileceğiniz 5 Mobil Oyun

Bu yazımızda internet bağlantısı gerekmeden oynayabileceğiniz 5 güzel mobil oyuna değiniyoruz. İşte o oyunlar…

Günümüzde akıllı telefonlardan oyun oynamak son derece yaygın bir hale geldi ancak telefonlardan oyun oynayabilmek için genellikle internet bağlantısına da ihtiyaç duyuluyor. Eğer internet bağlantısı olmadan oyun oynamak istiyorsanız elbette bu da mümkün olup, yazımızda herhangi bir internet bağlantısı bulunmadan oynayabileceğiniz 5 güzel mobil oyuna değinmek istedik.

Sonic Dash

Sahip olduğu klasik platform koşma oyunlarını üç boyutlu grafikler ile sunan Sonic Dash, Sonic evreninden birden fazla karakteri de içerisinde barındırmasıyla tek düze bir oyun olmadığını gösteriyor. SEGA tarafından geliştirilen oyunun dosya boyutu 102 MB olup, internet bağlantısı bulunmadan oynayabileceğiniz oyunlar arasında yer alıyor.

Plague Inc.

Miniclip tarafından geliştirilen oyun, son birkaç aydır korona virüsü salgını nedeniyle ilginç tepkiler görüyor. Çünkü oyun yeni bir virüs türü üretip tüm dünyaya bulaştırmaya çalıştığınız bir yapım. Hatta bu nedenle geliştiricisi tarafından korona virüs hakkında bir bilgiye sahip olmadıkları, oyunun sadece eğlence amaçlı olduğu gibi açıklamalar bile yapılmıştı. Çünkü oyunun kötü niyetli bir yanının olduğu düşünülüyordu.

Monument Valley 2

Ustwo Games tarafından geliştirilen video oyunu 252 MB dosya boyutuna sahip. Genel itibariyle oldukça sevilen ve ödüller alan bir oyun olan Monument Valley 2, özellikle atmosferi ile dikkat çeken yapımlardan biri. Bulmaca ve platform unsurlarını içerisinde barındırmakta olan oyun internet bağlantısı olmadan oynayabileceğiniz kaliteli video oyunlarındandır.

Smash Hit

Eski bir oyun olmasına rağmen hala sevilen ve oynanması gereken yapımlardan biridir. Gerek atmosferi gerek grafikleriyle oyuncuların beğenisini kazanabilecek yapımlardan biri olan Smash Hit, seviye ve bölüm mantığı olmadan önünüze gelen cam engelleri bilyeler ile kırarak ilerlemeye çalıştığınız bir oyundur.

Earn to Die 2

Telefonunda aksiyonu dolu dolu yaşamak isteyenler için değerlendirilebilecek bir oyun olan Earn to Die 2, 76 MB dosya boyutuna sahiptir. Not Doppler tarafından geliştirilen yapım iki boyutlu bir platform oyunu olup klasik platform oyunlarındaki gibi karakterle koşarak görevleri tamamlamak yerine farklı bir konsepte sahiptir. Kıyamet Sonrası atmosfere sahip bir dünyada geçen oyunda araçlara atlayıp zombileri ezerek ilerliyorsunuz. İnternet olmadan oynayabileceğiniz nadir zombi temalı oyunlardan biridir.

Cevap bırakın