İnternet Üzerinden Milli Piyango Bileti Alma Yöntemi

Bu içeriğimizde internet sitesi üzerinden nasıl milli piyango bileti satın alabileceğinizle ilgili olarak bilgiler veriyoruz. İşte konuya ilişkin detaylar…

Milli piyango biletleri yıllardır insanlara epey az bir kazanma ihtimali sunuyor olsa da bir umut aşılıyor, milyonlarca insanın zengin olma umuduyla aldığı biletler genelde fiziki olarak satılıyor ancak internet üzerinden de milli piyango bileti satışlarının olduğunu belirtmek gerekiyor. Biz de bu yazımızda meraklıları için internet üzerinden nasıl milli piyango bileti satın alındığına değinmek istedik.

Milli piyango bileti almak isteyen bir kullanıcı ilk olarak millipiyangoonline.com internet sitesine giriş yapmalıdır. Ardından sağ üst kısımda yer almakta olan Giriş Yap veya Üye Ol seçeneklerinden birine tıklayarak sisteme giriş yapmanız veya kayıt yaptırmanız gerekiyor. Ancak üye olabilmek için kişinin T.C. vatandaşı olmasının ve 18 yaşını doldurmuş olmasının gerektiğini de belirtelim. Sistem bunun kontrolünü sizden TC kimlik numarasını alarak yapmaktadır.

Üye olduktan veya giriş yaptıktan sonra ana sayfada alt kısımda yer almakta olan Çekiliş Oyunları bölümünden Milli Piyango seçeneğine tıklayınız ve çıkan sayfada tam, yarım , çeyrek olmak üzere üç biletten birini seçerek aşağıdaki Satın Al kısmından satın alabilirsiniz. Çekiliş sonuçlarının da yine aynı site üzerinden yayımlanmakta olduğunu belirtelim.

Cevap bırakın