iPhone 8 Gri ve Siyah Ayna Renkleriyle Geliyor

Tasarımlarıyla Apple’ın benzersiz iPhone modelli olması beklenen iPhone 8 akıllı telefonlarının, her geçen gün yeni bir özelliği daha ortaya çıkıyor. Son olarak telefonların parmak izi sistemleri hakkında yeni bilgilerin ortaya çıktığı konuşulmuştu. Analist Kuo tarafından yapılan açıklama sonrasında telefonların Home tuşu barındırmayacağı, fakat ana ekran altında da parmak izi sensörlerinin kullanılmayacağı bunun yerine yüz tanıma sisteminin olacağı belirtilmişti. Ünlü analist tarafından yapılan açıklamalarla beraber Touch ID kullanımının olmayacağı haberiyle gündeme gelen telefonların, şimdi ise yeni renkleri gündemde.

iPhone 8 Yeni Renkleri Nasıl Farklılıklara Sahip Olacak?

Aslında uzunca bir süredir iPhone 8 akıllı telefonlarının 3-4 farklı renk seçeneğiyle beraber geleceği ve bu renklerin iPhone 7 jet black modelinde olduğu gibi fark yaratacağı konuşuluyordu. Şimdi ise bu renkler arasında iki farklı renk ortaya çıktı. Benjamin Geskin tarafından paylaşılan iddialara göre yeni model ayna renkleri adı verilen bir renkle beraber gelecek. Parlak yüzeye sahip olacağı ve bunun yanında yansımalı bir yüzey görünümü verileceği düşünülen yeni renk seçeneklerinin iPhone 8 modellerine ayrı bir hava katacağı ise tartışılmaz gerçeklerden bir tanesi. Yayınlanan ve yeni renkler olması beklenen renklerin tasarımlarını ortaya koyan görsellerin şimdiden beğeniyle karşılandığını da söylemek gerekiyor.

iPhone 8 gri ve siyah ayna

 

 

Fakat iPhone 8 gri ve siyah ayna renklerinin gelmesi durumunda yeni bir sorunun daha ortaya çıkacağı gündemde. Bu kez telefonların çok kolay çizilme sorunları yaşayabileceği ve boyalarda da yanlış bir uygulama yapılırsa, telefonda boya atmaları sorunlarının gündeme geleceği görüşü hakim. Şimdilik Apple doğrulamadığı için net bir bilgi olmasa da yeni renklerin sorun yaratıp yaratmadığını ancak kullanımlarla görmek mümkün olacak.

Yeni renklerin tanıtımını görsek de renklerin nasıl karşılanacağı ve kullanım durumlarında nasıl bir dayanıklılık sunacağı konusunda ancak telefonların çıkışında bilgiler elde edebileceğiz. Bunun dışında iPhone 7 Jet Black modelinde olduğu gibi boyanın çizilip çizilmeyeceği veya benzeri sorunların gündeme gelip gelmeyeceğini çıkıştan sonra görmek mümkün olacak. Yeni renkler eklenmeye devam ettiğinde sitemizde iddiaları gündeme getirmeye devam edeceğiz.

Cevap bırakın