iPhone Telefonlarda Ana Ekran Özelleştirme Yöntemi

Yeni içeriğimizde iPhone marka akıllı telefonlarda ana ekran özelleştirme işlemlerinin nasıl yapılabileceği konusuna değiniyoruz. İşte ayrıntılar…


IPhone akıllı telefonlarda ana ekran kişiselleştirme işlemini yapabilirsiniz. Böylece iPhone telefonunuzun ana ekranının çok daha güzel ve farklı gözükmesini sağlayabilirsiniz. Bunun için kullanabileceğiniz popüler araç takımları uygulaması Widgetsmith olup IOS için resmi kaynaktan indirip cihazınıza kurun.


Araç takımları ana ekrandan fazla bilgiye ulaşılabilmesine imkan sağlamakta olup ana ekranın daha iyi gözükmesini sağlamaktadır. Cihazınıza Widgetsmith adlı uygulamayı indirerek bunu yapabiliyorsunuz. Bunun için iPhone veya iPad cihazınıza uygulamayı indirditen sonra ardından oluşturmak istediğiniz araç takımının boyutuna karar verip seçin.

Örneğin Medium’u seçip Add Medum Widget butonuna tıklayabilirsiniz ve Medium ismi ile oluşturulan araç takımının üzerine tıklayıp isim değişikliğini gerçekleştirebilirsiniz. Sonrasında sol üst kısımda bulunan Medium başlığına tıklayıp geri dönün ve sağ üst kısımda yer alan Save butonuna tıklayarak kaydedin. Ana ekrana dönüp ekrana basılı tutup sol üstte çıkan + işaretine tıklayın ve Wigdgetsmith uygulamasını bularak oluşturduğunuz boyuttaki araç takımının seçimini yapın.


Araç Takımını ana ekrana yerleştirip sonra da üzerine tıklayın ve gelen ekranda Widget seçimi yapın. Böylece işlem tamam.

Cevap bırakın