J4 2018 Telefonuna Yeni Bir Yazılım Güncellemesi Geldi

Teknoloji devlerinden Samsung’un Galaxy serisi için piyasaya sürdüğü Galaxy J4 2018 akıllı telefonu için yeni bir yazılım güncellemesi yayınlandı.

Samsung uzun süredir Galaxy J serisi için pek çok akıllı telefon piyasaya sürüyor. Galaxy J4 2018 sürümü geçtiğimiz yıl ekonomik bir akıllı telefon isteyenler için piyasaya sürülmüştü. Telefon günümüzde yazılım güncellemeleriyle desteklenmeye devam ediyor.

Galaxy J4 2018 için yeni bir güncelleme yayınlandı. Paylaşılan güncelleme Haziran ayı güvenlik güncellemesini içerisinde barındırıyor. Dolayısıyla önemli bir yama olduğunu söylemek mümkün. Güvenlik güncellemeleri giriş seviyesi telefonlar için açıkçası pek önemsenmez ancak Galaxy J4 hususunda titiz davranan Samsung böylece taktir toplamayı başarıyor.

Galaxy J4 2018’e gelen bu yeni güncelleme toplam 13 güvenlik açığını kapatmakta. Güncelleme kod numarası J400FODM4BSF3 olup batarya hususunda da bir optimizasyon sunduğu ortaya çıktı. Güncelleme şu an yalnızca bazı ülkelerde aktif durumda ve kısa zamanda tüm ülkelerde aktif hale gelmesi bekleniyor.

Cevap bırakın