Joystick İle Oynanabilecek En Güzel Oyunlar

Yeni yazımızda joystick ile beraber oynayabileceğiniz en iyi oyunları derliyoruz. İşte ayrıntılar…

Eskiden joystick konsolların vazgeçilmezi iken günümüzde yerini gamepad aletlerine bıraktı. Yine de joystick destekli olarak oynayabileceğiniz birbirinden güzel oyunlar hala bulunuyor.. İşte o oyunlar…

War Thunder

War Thunder video oyunu çok oyunculu moda sahip olup bir savaş uçağı simülasyonu olarak kendisini göstermişti. Gerçek savaş uçaklarıyla gerçekçi manevralar yapabileceğiniz ve rakiplerinizle savaşabileceğiniz War Thunder joystick ile rahatlıkla oynanabilen bir oyun. 2013 yılında piyasaya sürülen War Thunder ücretsiz olarak oynanabiliyor.

ARMA 3

Piyasaya sürülme yılı 2013 olan ARMA 3 her ne kadar artık eskiyen bir oyun olsada hala kategorisinde önemli yapımlardan biri ve büyük bir kitle tarafından oynanıyor. Bunu detaylı bir savaş oyunu olmasına borçlu olan ARMA 3 , güçlü grafiklere de sahip olan bir yapımdır. Bohemia tarafından geliştirilen oyun gerçekçilik esas alınarak geliştirilmiştir.

Microsoft Flight Simulator 2020

Henüz yeni piyasaya sürülen joystick ile oynanabilecek büyük çaplı bir uçak simülasyonu arıyorsanız kesinlikle Microsoft Flight Simulator 2020’yi tercih etmelisiniz. 349 TL fiyat etiketiyle biraz tuzlu bir oyun olsada yılın en iddialı oyunlarından biri diyebiliriz. Joystick ile oynayabileceğiniz en güncel büyük çaplı oyunların başında geliyor.

Ace Combat 7: Skies Unknown

Bandai Namco tarafından geliştirilen Ace Combat 7: Skies Unknown video oyunu güçlü bir hikaye ve oynanışa sahip. Oldukça etkileyici bir pilotluk deneyimi yaşadığınız oyun joystick ile oynayabileceğiniz en etkili oyunlar arasında yer alıyor. Bu bağlamda kesinlikle değerlendirmeniz gerektiğini söyleyebiliriz.

Cevap bırakın