Keşif İçin Kullanabileceğiniz Android Uygulamalar

Bu içeriğimizde yeni oyunlar ve uygulamalar keşfedebileceğiniz için kullanabileceğiniz popüler Android uygulamalarına değineceğiz.

Akıllı telefonunuzdan keşif yapabilirsiniz. Nasıl mı? Yeni uygulama ve oyun keşfetmek için kullanılabilecek Android uygulamaları bulunmaktadır. Android işletim sistemlerinde kullanılabilecek 2.5 milyonun üzerinde uygulama ve oyun bulunmakta olup, ilgi çekici uygulamaları bulmak için kullanabileceğiniz uygulamalar var. Bunların neler olduğuna sizler için değineceğiz.

AppBrain

Bir uygulama mağazası olup, yeni oyun ve uygulamaları keşfetmeye odaklanmasıyla diğerlerinden ayrılıyor. Düzenli olarak güncellenen “En İyi Uygulamalar” listesiyle, özel seçilen uygulamaları görmeniz ve böylece keşfedebilmeniz mümkün oluyor. Aynı zamanda detaylı filtreleme fonksiyonunu kullanarak direkt olarak kendinize uygun olan uygulamalara erişim sağlayabilirsiniz.

AppsZoom

Uygulama keşfedebilmek için kullanılabilecek bir internet sitesine sahiptir. Artık Android uygulaması olarak da hizmet vermektedir. Uygulamanın içerisinde editörler tarafından yapılan çeşitli uygulama incelemelerine, gözde uygulamalara, indirimde olan uygulamalara ve kullanıcılardan gelen çeşitli yorumlara yer verilmektedir.

Aptoide

Bünyesinde en popüler uygulamalar, en yeni uygulamalar ve en iyi uygulamalar gibi çeşitli sekmelere yer vermekte olan Aptoide uygulaması, bu bağlamda tercih edilebilecek olan, yeni oyun ve uygulamalar keşfedebileceğiniz programlardan biridir.

APKPure

Sürekli olarak güncellenen oyun ve uygulama listeleri ile yeni oyun ve uygulamaları kolaylıkla keşfetmenize imkan tanımaktadır. Bu uygulama üzerinden direkt kurulum ve indirme işlemi de yapılabilmektedir.

Cevap bırakın