King Arthur : Knight’s Tale Yapımının Çıkacağı Platformlar Belli Oldu

King Arthur : Knight’s Tale oyunu ile alakalı heyecan verici gelişmeler meydana geldi. İşte detaylar…

Video oyunu dünyasında hareketlilik yaşanmaya devam ediyor. Gelen son bilgilere göre King Arthur : Knight’s Tale video oyununun çıkış yapacağı platformlar ve hangi fiyattan satışa sunulacağı belli oldu.

Yaşanan gelişmeler oyunun 2021 yılı içerisinde piyasaya sürüleceğini göstersede bu konuda net bir bilgi bulunmuyor çünkü oyunun geliştiricisi, Kickstarter üzerinden bağış toplamaya başladı. Bağış kampanyasının nasıl sonuçlanacağı piyasaya sürüleceği tarih ile ilgili ve oyunun ne denli kaliteli bir şekilde karşımıza çıkacağıyla ilgili net bilgiler verecek.

Hangi platformlar için çıkacağı açıklanan oyun buna göre PlayStation 5 , Xbox Series ve PC için çıkışını gerçekleştirecek. Bu durumda şu an için Nintendo Switch platformuna gelmesi gibi bir durumun söz konusu olmadığını ve aynı zamanda PlayStation 4 ve Xbox One X için gelmeyeceğini söyleyebiliriz.

Açıklanana göre oyun 39.99 Dolar fiyat etiketiyle piyasaya sürülecek. Bu bağlamda bir sıra tabanlı strateji odyununa göre biraz yüksek bir fiyat etiketine sahip olacak. İçerisinde RPG unsurlarını da barındıracak bir yapım olan King Arthur : Knight’s Tale bu bağlamda oyuncuları etkilemeye çalışacak gibi gözüküyor.

Cevap bırakın