Kingdom Come: Deliverance Aldığı İndirimle Adından Söz Ettirecek

Popüler video oyunlarından biri olarak kabul gören Kingdom Come: Deliverance için yeni bir indirim fırsatı sunuldu. İşte haberimize ilişkin ayrıntılar…

Sizlerle zaman zaman kayda değer nitelikteki indirim haberlerini buluşturmaya çalışıyoruz. Bu sefer de Kingdom Come: Deliverance için uygulanan yeni indirimden bahsedeceğiz.

Steam platformunda büyük bir indirim alan Kingdom Come: Deliverance fiyatında gözle görülür seviyede azalma meydana geldi. Kingdom Come: Deliverance Royal Edition ismiyle satılmakta olan oyunun paketi, oyunun kendisini ve ek içerikleri barındırmakta olup, Steam üzerinde normalde 61,00 TL fiyat etiketiyle satılıyordu. Oyun için %70 oranında büyük bir indirim uygulandı ve böylece yeni fiyatı sadece 18,30 TL oldu.

Uygulanan indirim fırsatı 23 Haziran akşamına kadar geçerliliğini sürdürecek olup, oyunu satın almak isteyenler 23 Haziran akşamına kadar Steam üzerinden Sepete Ekle butonu aracılığıyla kütüphanesine dahil edebiliyor. Ancak oyunu almadan önce eğer Steam hesabınız yoksa bir Steam hesabı açmanız gerekiyor ve Steam hesabını ücretsiz olarak kısa sürede oluşturabiliyorsunuz.

Bu tarz indirimlerden haberdar olmak için zaman zaman internet sitemize göz atmayı ihmal etmeyin. Aynı zamanda pek çok rehber içerikten ve haberden de yararlanabilirsiniz.

Cevap bırakın