KOBO AURA EDİTİON 2 E-KİTAP OKUYUCU

Teknoloji hayatımızdaki birçok alışkanlıkla beraber yavaş yavaş kitap okuma alışkanlıklarımızı da değiştirmeye başlamış durumda. Son zamanlarda okuduğu kitabı basılı olarak taşımak yerine taşınabilir elektronik bir cihazdan takip etmek isteyen insan sayısı oldukça artış göstermiş durumda. Bunun getirdiği en büyük avantaj ise gittiğiniz her yere kendi kütüphanenizi  götürebilmeniz. İşte bu ihtiyaca karşılık vermek isteyen KOBO, ürettiği  e-kitap okuyucu modellerine bir yenisini daha ekledi: Aura EDİTİON2.

  1. Gittiğiniz Her Yerde Kütüphaneniz Sizinle

 Edition2, 4 GB depolama alanına sahip, bir e-kitabın dosya boyutunun ortalama 500 KB olduğu göz önüne alındığında bu alan oldukça yeterli. Düşünsenize kütüphaneniz cebinize sığacak kadar küçük! E-kitaplarını e-kitap okuyucu yerine tablet veya telefondan okuyan okuyucuların yaşadığı en büyük iki sorun şarj problemi ve güneş ışığında ekran parlamasıdır. Edition2, tek şarj ile sunduğu 2 aylık(yanlış okumadınız 2 ay) muazzam süreyle şarj sorununu kökten çözerken, sahip olduğu E-INK(e-mürekkep) teknolojisi ile  güneşte veya ışıkta kesinlikle parlamıyor. Ayrıca E-INK teknolojisi sayesinde ekrandan değil de sayfadan okuyormuş hissine kapılıyorsunuz. Edition2, sahip olduğu kullanıcı dostu arayüzle  size zahmetsiz ve keyifli zamanlar sağlayacak ve sizi adeta bir kitap kurdu haline getirecek. Yüklediğiniz bir e-kitabın yazı boyutunu, kenar boşluklarını, harf aralıklarını belirleyebilir; onlarca yazı tipi arasından canınızın istediğini seçerek kitabınızı okumaya devam edebilirsiniz. Kitabınızı okuduğunuz esnada ilginizi çeken yerlerin altını çizebilir, dilerseniz o kısma özel not ekleyebilirsiniz. Ayrıca anlamını bilmediğiniz bir sözcükle karşılaştığınızda sözcüğün üzerine parmağınızı basılı tutarak sözlük anlamına bakabilirsiniz.

  1. 2. Paket İçeriğinde Neler Var?

   Kutuyu açtığınızda sizi e-kitap okuyucunuz, 1 adet usb şarj ve veri kablosu, kullanım klavuzu ve garanti belgesi karşılamaktadır. İfade edelim ki kutudan şarj adaptörü çıkmıyor, kutudan çıkan kabloyu bilgisayarınıza veya başka bir şarj adaptörüne bağlayarak Edition2’nizi şarj edebilirsiniz. Ayrıca kutu içeriğinde kılıf da olmamakla beraber daha keyifli ve güvenli bir kullanım için kılıfını da yanında almanızı tavsiye ederiz.

3.Nereden Alabilirim?

   Edition2 ve diğer tüm KOBO e-kitap okuyucu modellerini D&R Mağazaları ve Idefix  Kitap’tan temin edebilirsiniz.

Cevap bırakın