Kullanıcıların Kampanyalar Hususunda En Fazla Güvendikleri Alışveriş Siteleri

Yeni yazımızda kullanıcıların kampanyalarına en fazla güvendikleri alışveriş sitelerinin hangileri olduğuna değineceğiz. İşte kullanıcıların kampanyalar ile ilgili güvenilir buldukları alışveriş siteleri…


Alışveriş günümüzde teknolojinin yoğun gelişimi ile beraber daha çok internet üzerinden yapılan bir eylem haline geldi. İnternet üzerinden alışveriş siteleri çok yoğun bir ilgi görüyor.


İnternet siteleri zaman zaman satışlarını artırabilmek ve yeni kullanıcılar kazanabilmek amacıyla kampanyalar yaparlar. Ancak bazen kampanyalar aslında sadece görüntüden ibaret olabiliyor. Özellikle de indirim ayı olarak kabul edilen Kasım ayında kampanyaların doğruluğuna dikkat etmek gerekiyor.

Günümüzde tüketici topluluk doğal olarak indirimli olduğu ifade eden ürünlerin aslında kampanya adı altında indirimsiz fiyattan satışa sunulduğunu görebiliyor.


Peki gerçekten indirim sunan platformlar kullanıcılara göre hangileri? Türkiye’de yapılan anketlere göre Türkiye’de kampanyalar hususunda en çok güvenilen alışveriş siteleri belli oldu.

İşte o liste:

  • Amazon
  • Hepsiburada
  • Trendyol
  • N11


Listede açıkçası zaten en fazla popüler olan alışveriş siteleri yer alıyor. Amazon’un ise kısa sürede bu derece güven kazanmış olması dikkat çekiyor. Bunda şirketin yurt dışındaki imajının büyük etkisi bulunuyor.
Kullanıcıların bu kampanyalar hususunda güvenilir olarak kabul edilen platformlar üzerinden indirimli alışveriş yaparken bile fiyatları kontrol etmelerini, bir ürün alırken muhakkak bir fiyat karşılaştırmasına gitmelerini tavsiye ediyoruz.

Cevap bırakın