LG Q6 Tanıtım Tarihi Ortaya Çıktı

Akıllı telefonların dev markalarından biri olan LG, kısa süre sora yeni seri amiral gemisi modellerine bir yenisini daha ekleyecek. Aslında markanın LG G6 amiral gemisini bir sete dönüştürdüğünü söylemek yanlış olmaz. İlk olarak LG G6+ modeliyle depolama alanı kısmında yükselen üst seviye modelleri tanıtan akıllı telefon devinin, şimdi ise bir alt sınıf olarak gösterilen yeni seri akıllı telefonları tanıtması bekleniyor. Bu kez markanın tanıtacağı iddia edilen yeni serinin ise LG Q6 akıllı telefonları olacağı belirtiliyor.

Daha önce hiç konuşulmamış olan bir mini modelini bu amiral gemisi serisinde ekleyeceği ön görülen teknoloji devinin, LG Q6 modeliyle beraber seriye farklı bir nefes katması gündemde. Tüm detaylarıyla beraber yeni mini modelinin ne zaman tanıtılacağıysa en merak edilen konulardan birisi. Marka açıklama yapmış olmasa da LG Q6 modeli için tanıtım tarihiyse ortaya çıktı.

LG Q6 Davetiyeleri Paylaşılmaya Başlandı

Tanıtım tarihinin ortaya çıkmasını sağlayansa LG Q6 etkinliği için dağıtılan davetiyeler oldu. Davetiyelerin görselleri internette paylaşılınca, yeni mini modelin tanıtım tarihi de ortaya çıkmış oldu. Davetiyede yer alan bilgilere göre 11 Temmuz tarihinde tanıtım yapılacak.

LG Q6

Tanıtım tarihinin doğru olup olmadığı konusunda tam anlamıyla doğru bir bilgi bulunmadığını da görmekteyiz. Buna karşın LG logolarının bulunduğu davetiye de şimdiye kadar ki en net iddia olmuş oldu.

LG Q6 Özellikleri Neler Olacak?

Peki, kısa süre sonra tanıtılması beklenen akıllı telefonlarda nasıl özellikler göreceğiz? Sorunun cevabını da LG’ye yakın olduğu bilinen siteler vermişti. Daha önce yapılan haberlerde telefonlar 5.4 inç geniş ekrana sahip olacağı ve 18:9 ekran oranı sunacağı ayrıca 3 GB RAM bellek kullanımı yapılacağı belirtiliyor. Daha başka değişen nasıl özellikler olacak?

Yeni akıllı telefonlar daha düşük özelliklerle mi gelecek? Tüm bu sorular, eğer doğruysa 11 Temmuz tarihinde yapılacak olan tanıtımla beraber netlik kazanmış olacak. Fakat markanın tanıtım tarihi açıklaması yapmadığı sürece bu detaylarında askıda kalacağı bir gerçek.

Cevap bırakın