LG Velvet Batarya Performansıyla Dikkat Çekti

LG şirketi Velvet akıllı telefonu ile bir anda dikkatleri üzerine çekmeyi başardı. İşte ayrıntılar..

Akıllı telefon kategorisinde önemli markalardan biri olan LG, Velvet akıllı telefonuyla işini epey ciddiye aldığını gösterdi. Zira LG Velvet oldukça iddialı görünen görüntüsünün yanında dev ekranını besleyecek güçlü de bir bataryaya sahip.

LG Velvet ile ilgili olarak ünlü medya platformlarından PhoneArena tarafından bir test yapıldı. Yapılan testte ürünün sahip olduğu 4.300 mAh bataryanın nasıl bir performans ortaya koyduğu gözler önüne serildi. Yapılan testin sonuçlarına göre LG Velvet akıllı telefonu browser testi sırasında 11 saat 7 dk gibi iddialı bir skor yakaladı. YouTube testinde de 8 saat 35 dakika boyunca açık kalarak yine iyi bir batarya performansı sergilemeyi başardı.

Batarya testindeki son durak ise oyun testleri idi. 9 saat 56 DK oyun performansı gerçekleştirebildi. Bu bağlamda oyun testinde YouTube testinden daha iyi bir skor elde etmesi ayrıca dikkat çeken bir unsur oldu.

LG Velvet 5G Özelliklerini Hatırlayalım:

LG Velvet akıllı telefonunda 6.8 inç büyüklüğünde 2460x1080p çözünürlüğünde ekran bulunuyor. Snapdragon 765G işlemci ile çalışan cihazda 6 GB RAM ve 8 GB RAM seçenekleri yer alıyor. 128 GB dahili depolama alanı bulunan telefon Bluetoth 5.1 desteğine sahip ve 48 MP ana lense sahip dörtlü arka kamerası ve bir adet 16 MP selfie kamerası bulunuyor.

Cevap bırakın