LG, Yeni Telefonları LG Q6 için Harika Bir Video Paylaştı

Bir süredir satışlarından memnun olmayan firmalar arasında gösterilen LG, son amiral gemisi akıllı telefonları olan LG G6 akıllı telefonlarında da istediğini pek fazla alamadı. Hal böyle olunca markanın istediği satış rakamlarına çıkmak için sürekli yeni adımlar atmaya başladığını da görüyoruz. Özellikle son dönemde ilk olarak LG G6+ modeli, hemen arkasından gelen LG Q6 modelleri derken yeniden yükselme yakalamaya çalışan teknoloji devi bir yandan LG V30 çalışmalarına devam ederken bir yandan da LG Q6 serisinin satışlarına hazırlanıyor. Çok kısa bir süre önce tanıtılan yeni seri akıllı telefonların şimdi ise tanıtım videoları yayınlanmaya başladı. Son olarak yeni modelleri gösteren bir promo video yayınlandığını gördük.

LG Q6 Beklenen Satışları Elde Edebilecek Mi?

Doğrudan LG tarafından paylaşılan yeni videoyla beraber yeni serinin telefonları hem tasarımsal hem de kullanılabilirlik açısından öne çıkarılıyor. Markanın yeniden satışlarını yükselteceği düşünülen yeni modellerin teknik özellikler kısmında yer vereceği 4,3,2 GB RAM bellek, Snapdragon 435 serisi işlemciler ve Full Vision ekranlar yeni modellerin satışını bir hayli arttıracak gibi gözüküyor. 3000 mAh değerinde yüksek pil kapasitesiyle gelecek olan her 3 modelinde 2160 X 1080 ekran çözünürlüğünün de satışlara bir hayli yüksek bir etkisi olduğunu göreceğiz.

Videoda da bu detayların üzerinden duruluyor ve daha çok ekran özelliklerinden bahsediliyor. Orta sınıf için yeni amiral gemisi modellerinden biri olacak olan LG Q6 akıllı telefonların videoyla beraber birçok ülkede de satışa çıktığını belirtmek gerekiyor. Telefonların kamera özelliklerini de öne çıkaran videonun, yeni seriye ilgiyi arttıracağını da kesin olarak söyleyebiliriz. Bakalım büyük umutlarla gelen LG Q6 mini modelleri ne kadar satış elde edecek?

 

Cevap bırakın