Linkedin Sayfanızı Güçlendirmek İçin Kullanabileceğiniz Yöntemler

Yeni içeriğimizde Linkedin platformunda sayfanızı daha fazla güçlendirmek için kullanabileceğiniz pratik yöntemlere değineceğiz. İşte konuya ilişkin detaylar…


Linkedin sayfasını optimize etmek için kullanabileceğiniz bazı yöntemler var. Gelin bunlara madde halinde değinelim.


Göze Hitap Eden Bir Profil


Linkedin üzerinde başarılı olmanın yollarından biri görsel açıdan çekici, göze hitap eden bir şirket prdofili oluşturabilmektir. Önerilen boyut bu doğrutuda 120 x 627 olup, bu boyutlarda görsellerle sayfanızı çeşitlendirin ve daha güzel gözükmesini sağlayın.


SEO Optimizasyonu Yapın


Linkedin sayfalarınız için SEO optimizasyonu yaparak çok daha iyi sonuçlar elde edebilirsiniz. Bunu yaptığınız zaman sunduğunuz ürün ve hizmetlerin kitlelerle buluşmasını sağlamış olursunuz. Linkedin sayfasını optimize etmenin yolları ise basittir. İlk olarak şirket sayfasına bir resmi web site ekleyin ve sayfanızda içeriklere yer verin. Sayfanıza anahtar kelimeler ekleyin. Düzenli olarak ilgi çekici içerikler oluşturun. Tanıtımlar yapın.


Hashtag İle Takip Yapın


Kullanıcılar için platform üzerinde 200 hashtag imkanı sunulmaktadır. İşletmeler hashtagleri profesyonel bir şekilde kullanarak müşterilerini takip edebilir ve potansiyel müşterilerine ulaşabilir.

Cevap bırakın