Mafia Trilogy Hala Oynamayanlar İçin Büyük İndirimde

Steam üzerinde yeni bir indirim daha gerçekleştirildi. Mafia serisinin üç oyunu birden büyük bir indirime girdi.

Video oyunu dünyasında sevilen köklü serilerden biri olarak kabul edilen Mafia, geçtiğimiz dönemde yenilendi ve serinin iki eski oyunu için grafiklerin elden geçirildiği yeni sürümler yayınlandı ve söz konusu sürümlere Definitive Edition takısı eklendi. Bunun yanında Mafia 3 oyunun da dahil edildiği Mafia Trilogy paketi satılmaya başlanmıştı. Söz konusu paket şimdi büyük bir indirime girdi.

Mafia Trilogy Steam sayfası üzerinde başlatılan indirimle beraber paketin yeni fiyatı 205,70 TL oldu. Normal fiyatı 375,00 TL olan oyun, böylece büyük bir indirim almış oldu. Paket içerisinde Mafia 1 Definitive Edition , Mafia 2 Definitive Edition ve Mafia 3 Definitive Edition oyunları yer almakta olup, Mafia serisine henüz başlamayan veya yenilenmiş grafikleri görmek isteyen oyuncular için çok güzel bir fırsat olduğunu söyleyebiliriz.

Gerçekleştirilen yeni indirim fırsatı Steam’in resmi Mafia Trilogy sayfası üzerinde yayınlanmakta olup, kampanya 30 Eylül akşamına kadar geçerliliğini koruyacak. Eğer seriye ilginiz varsa kaçırmayın.

Cevap bırakın