Marvel’s Avengers Beklenenden Daha Geç Çıkacak!

Marvel’s Avengers oyununun 15 Mayıs günü satışa sunulması bekleniyordu ancak sürpriz bir gelişme yaşandı ve oyun ertelendi.

Video oyunu kategorisinde yeni gelişmeler yaşanmaya devam ediyor ancak bazen yeni haberler oyuncuların hiç de hoşuna gitmeyecek tarzda oluyor. Marvel’s Avengers hakkında sızdırılan yeni haber de maalesef pek çok oyuncu açısından üzücü. Çünkü oyunun çıkış tarihinde yaklaşık 4 aylık bir gecikme meydana geldi!

Son bilgilere göre Marvel’s Avengers oyunu ertelendi ve daha önce paylaşılan 15 Mayıs tarihinde değil de 4 Eylül 2020 tarihinde piyasaya sürülecek. Böylece oyunun çıkış tarihi aylar sonrasına ertelenmiş oldu.

Konuyla ilgili geliştirici ekibin yaptığı açıklamada oyunun ertelenme sebebi olarak daha iyi bir oyun deneyimi ve yapılacak son bir güncelleme gösterildi. Görünen o ki yapımcı oyunu tamamen hazır olmadan piyasaya sürmek istemiyor ve böylece işini şansa bırakmamış olacak. Sonuç itibariyle oyuncuların Marvel’s Avengers’e ulaşabilmek için 4 Eylül tarihini beklemekten başka şansları bulunmuyor.

Cevap bırakın