Mate 20 Lite Modeli İçin Yeni Arayüz Güncellemesi Yayınlandı

Şu an akıllı telefon pazarında en büyük ikinci şirket konumunda olan Huawei, popüler telefonlarından Mate 20 Lite için yeni arayüz güncellemesini yayınladı. İşte detaylar…

Mate 20 Lite akıllı telefonu ilk piyasaya sürüldüğünde özellikle ülkemizde dikkat çeken bir cihaz olmayı başarmıştı. Uygun fiyat ve göze batan tasarım yapısı ile kısa sürede kendisine yer edinen Mate 20 Lite, şimdi yeni EMUI güncellemesiyle geliyor.

Mate 20 Lite telefonu için yeni Android 10 tabanlı EMUI 10 güncellemesinin kararlı versiyonu Avrupa’da dağıtıma sunulmuş olup kısa sürede Avrupa çapında yaygınlaşması beklenmekte.

Mate 20 Lite için EMUI 10 güncellemesinin beta versiyonu bundan kısa bir süre önce yayınlanmıştı. Şimdi de kararlı versiyonun gelecek olması dikkat çekiyor. Güncelleme kademeli olarak dağıtımda olup her telefona ulaşması biraz zaman alacaktır.

Orta segment kategoride yer alan telefon için böyle bir güncellemenin çıkması aslına bakarsanız sürpriz değil. Çünkü cihaza dair bu tarz bir güncellemenin yayınlanması beklenen bir şeydi. Popüler bir model olan Mate 20 Lite, uzun bir süre daha güncellemelerden yararlanmaya devam edecek.

Cevap bırakın