Meşhur Hayatta Kalma Oyunu %85 İndirime Girdi!

Hayatta kalma oyunlarından The Wild Eight hakkında oyuncuların dikkatini çekebilecek ölçüde büyük bir indirim gerçekleştirilmiş durumda ve böylece oyun oldukça cazip bir fiyattan satılmaya başlandı.

Video oyunu dünyasında dikkat çeken hayatta kalma oyunlarından biri olan The Wild Eight, Steam üzerindeki zamlardan nasibini alan oyunlardan biri olmuştu. Oyun artık 299 TL fiyat etiketiyle satılıyor ve bu kuşkusuz ki yüksek bir ücret ancak artık daha uygun fiyattan alma gibi bir imkanınız da bulunuyor çünkü oyun için taktire şayan bir indirim gerçekleştirilmiş durumda.

Steam üzerinde %85 indirime girdi

The Wild Eight Steam sayfası üzerinde oyuna %85 oranında indirim geldi. Böylece normal fiyatı 299,00 TL olan video oyunu sadece 44,85 TL’den satılmaya başlandı. Uygulanan indirim fırsatı 17 Şubat akşamına kadar geçerliliğini koruyacak olup oyuncular 17 Şubat akşamına kadar oyunu cazip bir fiyattan alabiliyor olacaklar.

Oyunu alabilmek için The Wild Eight sayfasını Steam uygulamanız üzerinden görüntüleyin ve giriş yapmış vaziyete olun. Ardından Sepete Ekle butonu ile satın alma komutunu verin ve kredi kartı veya banka kartı bilgilerinizi girerek oyunu alın. Ardından yapım kütüphanenize dahil edilmiş olacaktır.

Cevap bırakın