Metaverse Arsa Fiyatına Bakma Yöntemi

Bu içeriğimizde metaverse üzerinde arsa fiyatı sorgulamanın nasıl yapıldığına ilişkin olarak bilgiler veriyoruz. İşte detaylar…

Metaverse son zamanlarda dünya gündemini meşgul eden hususlardan biri oldu. Dijital dünyanın gelişmesi ve popülerleşmesine Meta’nın son dönemde attığı adımlar da eklenince metaverse alanına giren kullanıcı sayısı da bir hayli arttı.

Metaverse üzerinden arsa satın alan kullanıcılar, geleceğin ta kendisi olarak tanımlanan metaverse teknolojisi içerisinde şimdiden yer almak istiyor. Peki metaverse arsa fiyatları nasıl takip ediliyor? Günümüzde metaverse arsa satışı yapan en popüler platformlardan biri OVR olup, şu ana kadar ne kadar arsa sattığını duyurmuştu. Buna göre Türkiye’de 20 bin parselden fazla arazi satıldı ve en fazla ilgi çeken şehir İstanbul oldu. İstanbul’da 10 bin parselin üzerinde arazi satışı yapıldı.

Metaverse üzerindeki parsellerin değeri gerçek hayatta olduğu gibi bölgeden bölgeye değişmekte olup, nezih olan semtlerde arsa fiyatları çok daha yüksek oluyor. OVR üzerindeki arsalarda özellikle kıyı şeritlerindeki parsellerin fiyatları oldukça yüksek.

Metaverse arsa fiyatına nasıl bakılır?

Metaverse üzerinde arazi fiyatına bakmak için OVR sitesine giriş yapıp bölge seçmeniz gerekmektedir. Bunun için haritaya bağlanın ve harita üzerinden parsellere yakınlaştırma yapınız.  Satın alınmış olan parselinizin üzerinde rakam olarak değeri yazacaktır.

Cevap bırakın