Mi A2 Lite Pie Güncellemesinin Dağıtımı Başladı

Kullanıcılar uzun bir süredir Mi A2 Lite akıllı telefonu için Pie güncellemesinin çıkışını gerçekleştirmesini bekliyordu ve beklenen an geldi. Mi A2 Lite için Pie güncellemesinin dağıtımına başlandığı duyuruldu.

Ünlü akıllı telefon şirketlerinden biri haline gelen Xiaomi, Mi A2 Lite akıllı telefonu için Pie güncellemesine başladı. Geçtiğimiz haftalarda Pie sürümünün beta aşaması söz konusu olmuştu. Beta sürecinde büyük bir problem yaşanmadı ve böylece Xiaomi kararlı Pie sürümünü de kullanıcılarla buluşturmaya başladı. Güncellemenin dağıtıldığı ilk adres ise Polonya oldu.

1 GB kadar boyutu olan bu güncelleme şu an kademeli olarak dağıtılmakta olup bazı ülkelerdeki kullanıcılara henüz ulaşmaması normal. OTA üzerinden dağıtımı sağlanmakta olan güncellemeyi Ayarlar ekranını kullanarak manuel olarak kontrol edebilirsiniz. Güncelleme uyarlanabilir pil ve parlaklık, önerilen uygulamalar ve eylemler, FM radyo işlevselliği ve daha pek çok özelliği getiriyor. Elbette en önemli nokta genel Pie tasarım ve yapısını sağlaması ve yeni iyileştirmeler içermesi. Böylece Xiaomi Mi A2 Lite, eskisinden daha stabil bir hale geliyor.

Güncellemenin telefonunuza ulaşıp ulaşmadığını alttaki yorum kısmından bizlerle paylaşabilirsiniz.