Xiaomi Shuawadi Cihazı Tanıtıldı

Teknoloji dünyasının önemli markalarından Xiaomi, ilginç bir cihaz daha tanıttı. Xiaomi Shuwadi ismindeki bu cihaz kablosuz bir el süpürgesi.

Günümüzde teknoloji pek çok alanda gelişimini sürdürüyor. Özellikle evlerde kullanılabilen cihazların çok daha hızlı bir şekilde teknolojik gelişmelere uğradığını görüyoruz. Bunlara temizlik aletlerimiz de dahil. Xiaomi, özellikle ev hanımlarının çok işine yarayabilecek bir ürün olan Xiaomi Shuawadi’yi tanıttı. Bu cihaz evdeki temizlik işlerinin çok daha pratik ve kolay bir şekildi yapılmasını sağlıyor.

299 Yuan yani yaklaşık olarak 47 Dolarlık bir fiyat etiketi bulunan bu ürün, Ningbo Shuawadi Elektrikli Aletler Co. Ltd. tarafından üretilmiş olup Xiaomi iş birliğiyle ortaya çıkarıldı. Cihaz bu yaz raflarda yerini alacak. 2 Temmuz 2018 tarihinde satışa sunulması bekleniyor. 2.5 saat süresince şarj edilebilen bu cihaz kablosuz niteliğe sahip olup, 2.5 saat dolum ile 25 dakika  aralıksız çalışabiliyor.

Toz çekme konusunda çok güçlü olan bu cihaz özellikle toza karşı alerjisi olanların imdadına yetişiyor. Çok amaçlı yapısı ile yüzeylere göre farklı stratejileri bulunan ürün, genel olarak temizlik işleriyle uğraşmak durumunda olan kullanıcıların memnun kalacağı türden. Cihazın ülkemizde satışa sunulup sunulmayacağı şu an için belli değil.