Microsoft Project Reunion Hakkında Bilmeniz Gerekenler

Yeni yazımızda Microsoft Project Reunion ile ilgili olarak bilgiler vereceğiz. İşte ayrıntılar…


Yazılım devlerinden Microsoft, Reunion isimli bir proje üzerinde çalışmaktaydı Bu proje ile ilgili detaylı bir açıklamaya yer veren Microsoft, böylece Projet Reunion hakkında merak edilen bazı konulara açıklık getirdi.
Yeni Projet Reunion isimli projenin amacının ne olduğu merak edilmekteydi. Sonradan yayınlanan ayrıntılı metine göre Reunion, şu anki Win32 ve Universal Window Platform API’lerini birleştirmeye yaramakta. Project Reunion ile Windows’tan ayrı çalışabilecek. Aynı zamanda geliştiricilerin aracı Budget gibi kullanmaları da mümkün olacak.
Birçok Windows versiyonundaki her tür yazılımdan güçlü Windows işlevselliğine erişmek için yazılımınızda kullanabileceğiniz çerçeveler, kütüphaneler ve diğer bileşenler takımı olarak lanse edebileceğimiz Projet Reunion dahilinde geliştirilen uygulamalar Windows 10 işletim sistemi bulunan tüm cihazlar üzerinden kolay bir şekilde kullanılabilecek. MSIX , WinUI 4 , Micrsoft: WebView 2 dahil bazı API’lerin Projet Reunion ile birlikte çalışması mümkün.


Öte yandan Project Reunion projesini uygulamalar için yeni bir gizlilik modeli olarak lanse etmemek gerekiyor.

Cevap bırakın