Mobil Oyunlar İçin Hile Programları

Yeni yazımızda mobil oyunlarda kullanmak üzere yararlanabileceğiniz hile programlarının hangileri olduğuyla ilgili olarak bilgilere yer vermekteyiz.

Xmodgames

Pek çok popüler mobil video oyununda mod arayıp ekleyebilmenize imkan tanımakta olan Xmodgames, bu bağlamda öne çıkan bir yazılımdır. Oyunları kaydedebilmek için dahili ekran kayıt özelliğine erişmek ve kullanmak mümkün olmakta, bunun yanı sıra ekran görüntüleri almaya ve doğrudan Xmod tartışma konularına yüklemeye imkan tanımaktadır.

AndroRAT

Windows tabanlı bir program olan AndroRAT, sisteme tablet veyahut akıllı telefon ile bağlanabilmenizi ve yazılımı etkinleştirebilmenizi sağlamaktadır.  Konum izleme, kişi bilgilerinin kontrolü, tüm mesajların listesine erişim, arama kayıtlarının kontrolü ve daha pek çok işlemi daha yerine getirmekte olan AndroRAT, bu bağlamda faydalı mobil hile programlarındandır.

DroidSheep

Şifreler, oyun erişim yöntemleri v.b. internet hizmetlerinden gelmekte olan hayati verileri analiz edip kaydedebilmek ve mevcut verileri etkili bir şekilde değerlendirmek için kullanılmaktadır. Android odaklı bilgisayar korsanı aracı olan DroidSheep, Wİ-Fi denetleme prosedürlerini de yönetmektedir.

Lucky Patcher

Android tabanlı oyun hile uygulaması Lucky Patcher, oyun ve uygulamaların özelliklerini görüntülemeye ve değiştirmeye imkan sağlamaktadır. Reklamların kaldırılması, yeni işlevsellik v.b. yazılım kullanırken belirlenmekte olan lisans kısıtlamalarının ötesine geçmeye imkan tanır.

Game Killer

Çevrimdışı olarak da kullanabileceğiniz Game Killer, sonsuz sayıda komut ve değeri kullanmaya imkan tanımaktadır. Game Killer sayesinde Android kullanıcıları zorlu pek çok oyun için eksiksiz hile kodu veritabanına ve bunun yanı sıra oyun talimatlarına erişim sağlayabilir.

GameGuardian

Telefon ve tablet cihazlarında oyunlara erişim sağlayabilmek için GameGuardian yazılımından yararlanabilirsiniz. Uygulamaya erişip APK yükleyicisini çalıştırmanızın ardından oyunu oynarken uygulamanın arka planda çalışmasına izin vermeniz gerekmektedir. Böylece program yeni belirlenen süreyi harcanan toplam süre olarak saymakta, böylece oyuncunun seviyesini uygun şekilde ayarlamaktadır. Daha hızlı malzeme toplamak v.b. için de gayet iyi imkanlar sağlayacaktır.

Cheat Engine

Oyun hile yazılımları arasında en popülerlerinden biri Cheat Engine olup, pek çok ünlü oyunu ve programı etkileyebilme yetisine sahiptir. Oyunlarla ilgili sorunları etkileyici bir şekilde çözmekte olan program, aynı zamanda tek oyunculu yapımlarda zahmetli ayarları değiştirmektedir. Cheat Engine sayesinde tek oyunculu oyunların zorluk ayarlarını değiştirmeniz de mümkün olmaktadır.

Leo Playcard

Pek çok popüler Android oyununda kullanabileceğiniz Leo Playcard, indirmek için herhangi bir ücret gerektirmemektedir. Programı Temple Run gibi ünlü oyunları kontrol etmek veyahut entegre edebilmek amacıyla da kullanabiliyorsunuz. Bunun yanı sıra can, mücevher ve oyun kartı kazanımına da yardımcı olmaktadır.

Cevap bırakın