Moto G7’yi Yeniden Başlatma Yöntemleri

Moto G7 akıllı telefonunda donma problemi sıklıkla yaşanabiliyor. Bu gibi durumlarda sıfırlama işlemi çözüm olabiliyor. Yeni içeriğimizde Moto G7’nin nasıl yeniden başlatılacağına değiniyoruz.


Moto G7 akıllı telefonunun bataryası çıkarılamamaktadır. Bu gibi durumlarda cihazı yeniden başlatmak zorlaşmaktadır çünkü ürün açıkken donduğu zaman varsayılan halde yeniden başlatmanız yani hergün yaptığınız gibi yeniden başlatmanız söz konusu değildir. Bataryanın çıkarılamaması da kullanıcıyı yeniden başlatma konusunda zora sokabilmektedir ancak bu konuda farklı çözümler de bulunmaktadır.

İlk olarak telefonunuzu 15 dakika boyunca şarja takıp güç düğmesine 15 saniye kadar basılı tutunuz. Bu büyük olasılıkla cihazda meydana gelen geçici problemi çözecektir. Çünkü cihaz bu kadar uzun süre basılı tuttuğunuz zaman titreyecektir ve ya kapanacak ya da kendisini yeniden başlatacaktır.


Eğer bahsettiğimiz yöntem işe yaramadıysa o halde güç düğmesine ve ses açma – kapama düğmesine aynı anda uzun süre basılı tutun. Böylece cihazınız resetlenecektir.

Cevap bırakın