Moto X4 Özellikleri Çıkış Tarihi ve Fiyatı

Motorola artık kalıcı bir dönüş yaptı. İlk olarak Lenovo desteğiyle gelen Moto Z serileri, ardından Moto M derken geri dönüş yapan akıllı telefon devi şimdilerde ise yeni bir telefonla daha ortaya çıkmaya hazırlanıyor. Bu kez Moto X4 adı ile geleceği açıklanan yeni seri akıllı telefonların şimdiden özellikleri de ilgi odağı olmasını sağladı. Söz konusu akıllı telefonların Google Project Fi kapsamında geliştirilen yeni bir akıllı telefon olduğunu da belirtelim. Doğrudan Google tarafından sosyal medya hesabı üzerinden paylaşılan bilgilerle desteklenen telefonların özelliklerine bakalım.

Moto X4 Tüm Özellikleri Neler?

Yeni seri akıllı telefonların özellikleri kısmında ilk aşamada batarya teknolojileri karşımıza çıkıyor. Batarya kısmında başarılı akıllı telefonlardan biri olması beklenen serinin 3800 mAh bataryalarla geleceği, böylelikle uzun süre kullanım desteği vereceği düşünülüyor. Bunun dışında yeni modellerin turboşarj adı verilen, anında hızlı şarj teknolojisine de sahip olacağı açıklandı. Moto X4 akıllı telefonlarının batarya kısmını geçiş diğer teknik donanımlara baktığımızda ise karşımıza ilk olarak işlemciler çıkıyor. Snapdragon 660 serisi işlemci modelleriyle gelecek olan yeni serinin, böylelikle yeni nesil işlemci teknolojisine sahip olacağı görülüyor.

Moto X4

Henüz birkaç hafta öncesine kadar tanıtılan yeni seri işlemcilerin hızının ise 2.0-2.2 GHz arasında olduğunu biliyoruz. X9 modem teknolojisine sahip olan işlemcilerin yanı sıra bellek kısmında ise 4 GB RAM bellek kullanılacak. Standart RAM teknolojisiyle beraber gelecek olan Moto X4, bu bellek seçeneğinde 64 GB depolama alanı da sunmuş olacak. Çift lens teknolojili kameralarında teknik kısımda son detaylar olduğunu da ekleyelim.

Moto X4 Ekran Teknolojileri

Henüz resmi olarak duyurusu yapılmayan akıllı telefonların 5.2 inç ekrana sahip olacağı ve Full HD çözünürlükle gelmesi bekleniyor. Ekran teknolojisi kısmında muhtemelen LCD panel kullanacak olan yeni seri akıllı telefonların, ne zaman resmi olarak tanıtılacağı ise bilinmiyor. Suya ve toza karşı dayanıklı olacak olan yeni seri akıllı telefonların, tanıtımlarıyla beraber geri kalan tüm detaylarının da netlik kazanması bekleniyor.

Cevap bırakın