Mount Blade 2: Bannerlord Hakkında Yeni Gelişmeler Var!

Türk oyuncular tarafından çok büyük bir ilgiyle karşılanan ve günümüzde severek oynanan Mount Blade serisine yakında Mount Blade 2: Bannerlords oyunu da dahil olacak. 2019 yılı içerisinde çıkışını gerçekleştirmesi beklenen oyun hakkında yeni gelişmeler ortaya çıktı.

Mount Blade 2: Bannerlord, oyuncuların çok uzun zamandır beklediği bir oyun fakat hala çıkış tarihinin belli olmaması bazı şüphelere, endişelere neden oluyor. Kimi oyuncular Mount Blade 2: Bannerlord’un çıkmasını beklemekten çok sıkıldı ve beklemeyi bıraktı bile. Ancak bilinen bir şey var ki Talewords oyun üzerinde çok yoğun bir çalışma sergiliyor ve çıkış tarihi konusunda hiç mi hiç acele etmiyor. Şirket her defasında oyunu ne zaman hazır edebilirlerse o zaman paylaşacaklarını, tarihin kendileri için önemli olmadığını belirtiyor.

Oyun ile ilgili yeni bir görüntü paylaşan TaleWords ekibi, hazırladığı yeni zırhları oyuncularla paylaştı. İşte oyunda kullanılmak üzere hazırlanan yeni zırh şekilleri…

Bu görüntüler oyunun ilerleyiş aşamasını ifade ediyor ancak oyuncuları tatmin edebileceğinden şüpheliyiz. Çünkü oyunun hazırlanış süreci haddinden fazla sürdü. Büyük ihtimalle Gamescom esnasında oyun ile ilgili yeni gameplay görüntüleri göreceğiz. Takipte kalın.