Mount Blade 2 Bannerlord İle İlgili Yeni Bir Gelişme Yaşandı

Türkiye’nin ve tüm dünyanın merakla beklediği Mount Blade 2 Bannerlord ile ilgili heyecan verici gelişmeler yaşanıyor. Oyuna eklenen bazı öğeler belli oldu.

Mount Blade serisi Türkiye için özel bir oyun serisidir. Sebebi de yapımcısının Türk oyun şirketi olmasıdır. Esasen şirketin tamamen Türklere ait olduğu söylenemez fakat ağırlıklı olarak Türk bir şirket olarak kabul edilir. Şirketin ismi ise TaleWords’tür. TaleWords, şu an Mount Blade serisinin yeni oyunu Mount Blade 2 Bannerlord üzerinde çalışmalarını sürdürüyor. Uzun yıllardır oyunun çıkması bekleniyor.

TaleWords sözcüsü tarafından yapılan yeni, önemli bir açıklama var. Açıklamada oyun ile ilgili çalışmaların sürdüğü, oyuna pek çok yeni öğenin eklendiği belirtildi. En sürpriz açıklama ise oyundaki bir ırkın paylaşılması oldu. Mount Blade 2 Bannerlord oyununda Vlandialılar şeklinde bir faction olduğu açıklandı. Açıklanana göre Vlandialılar oyunda ordusu oldukça güçlü olan bir ırk.  Orta çağın çetin savaşlarında oyunda rakiplerine karşı epey etkili olacağı ifade ediliyor.

Şu an için Vlandialılar dışında diğer ırklar ile ilgili bir bilgi verilmedi. Başka hangi devletlerin yer alacağı yakın bir zamanda açıklanacaktır.

 

Cevap bırakın