Mount Blade Warband Efsanesi İndirime Girdi

Dünyanın gelmiş geçmiş en iyi oyunlarından biri olarak kabul edilen Mount Blade Warband kısa süreliğine büyük bir indirim aldı.

Bazı video oyunları vardır ki çıkışlarının üzerinden uzun yıllar geçse dahi unutulmaz. İşte Mount Blade Warband o oyunlardan biriydi. 2009 yılında piyasaya sürülmesine rağmen bugün bile gayet keyifle oynanabilen Mount Blade Warband kısa süreliğine büyük bir indirime girdi.

Steam üzerinde normal fiyatı 29,99 TL olan Mount Blade Warband yüzde 75 oranında büyük bir indirim aldı ve yeni fiyatı 7,49 TL oldu. Gerçekleştirilen indirim 22 Aralık akşamına kadar geçerliliğini sürdürecek olup ardından oyun tekrar eski fiyatından satılacak.

Monut Blade Warband oyunu orta çağ zamanında geçen bir rol yapma ve strateji oyunudur. Aynı zamanda açık dünya ögelerini de barındırrı. Üç boyutlu meydan savaşları, kale kuşatmaları yapabilir veya tam tersi kalenizi savunabilirsiniz. Çeşitli şehirlerin bulunduğu oyunda ticaret de yapabilirsiniz. İsterseniz itcaretten isterseniz yağmadan isterseniz de büyük bir devlet olup vergi toplayarak güç elde edebilirsiniz.

Açıkçası bu alanda oynanabilecek en iyi oyunlardan biri olduğunu rahatlıkla söyleyebiliriz. Eğer hala denemediyseniz bu indirim güzel bir fırsat gibi gözüküyor.

Cevap bırakın