MPEG dosyasını MP4’e dönüştürme işlemi

MPEG dosyasını MP4’e dönüştürebilmek için kullanabileceğiniz yazılımlardan biri olan Wondershare Video Converter Ultimate, video ve ses kalitesi açısıdan iddialı uygulamalardan biri olarak dikkat çekiyor.

Wondershare Video Converter içeriklerin kayıpsız olarak dönüştürülebilmesi konusunda da etkili bir uygulama olup YouTube videolarını da doğrudan MP3 formatlarına çevirebilmenizi sağlamaktadır. Uygulamanın Mac OS ve Windows işletim sistemleri için gerekli desteği sunduğunu da belirtelim.

İlk olarak programı güvenilir bir kaynaktan indirerek cihazınıza yükleyin ve çalıştırın. Dosya ekle butonuna tıklayıp oradan da yine dosya ekle seçeneğini seçin ve dönüştürmek istediğiniz MPEG dosyalarını seçip işlemi başlatın. Video dosyası çıktıktan sonra imleci sağ üst kısma götürüp Tüm Dosyaları Dönüştür komutunu verin. Açılır pencereden Video sekmesini seçin ve MP4 formatını belirleyin.

Pencerenin altında yer alan Output seçeneğine tıklayın ve klasör konumunu seçip Tümünü Dönüştür komutuna tıklayın. Böylece dönüştürme işlemi tamamlanacaktır. Dönüştürmeyi oynatma komutunu vererek MP4 dosyanızı kullanabilirsiniz.

Cevap bırakın