MSI Clutch GM41 Lightweight Hakkında Bilgiler

Oyuncu ekipmanları üreten markalardan MSI’ın Clutch GM41 Lightweight ürününü masaya yatırıyoruz. İşte konuya ilişin detaylar… 

Clutch GM41 Lightweight modeli rekabetçi oyunlara yönelik bir cihaz olup, ürünün kutu içerğinde mouse, USB kablo ve şarj ünitesi bulunmakta. Clutch GM41 Lightweight ürününün ağırlığı 74 Gram olup,  cihazın Omron anahtarı bulunuyor. 

Dayınıklılık ve konfor konusunda iddialı olan Mouse, aktif gürültü engelleme fonksiyonuna sahip ve Reddot Tasarım Ödülü bulunuyor. RGB desteği bulunan Mouse 1 ms gecikme süresi sunmakta olup böylece rekabetçi oyunlarda istenen performansı sergileyebiliyor.  Ürünün hassasiyet değeri ise 20.000 DPI olarak ölçüldü. 

Tam şarj edildiğinde 80 saat boyunca kullanılabilen ürün 90 dakika boyunca şarj edildiğinde tam şarja ulaşabilmekte. Cihazı 10 dakika kadar şarj ettiğinizde de 9 saat boyunca kullanabiliyorsunuz. 

Ürün sahip olduğu fonksiyonlarla hem tasarım olarak ilginizi çekebilecek hem de dayanıklı olan bir cihaz. Bu bağlamda değerlendirilebilecek ürünlerden biri olup, özellikle indirim dönemlerinde seçilebilecek modellerden biri olarak öne çıkıyor. 

Cevap bırakın