NBA 2K23 Büyük Bir İndirime Girdi

Sevilen video oyunlarından NBA 2K23 için Steam platformu üzerinde büyük bir indirim meydana geldi. Oyun %65 oranında indirim aldı. İşte habere dair tüm detaylar…

Video oyunu kategorisinde önemli yapımlardan biri olan NBA 2K23 video oyunu, NBA 2K serisinin son oyunu olarak piyasaya sürüldü ve oyuncuların genel olarak beğenisini kazanmayı başardı.

Steam’de büyük bir indirime girdi

Normal fiyatı 699,00 TL olan NBA 2K23 video oyunu için %65 oranında devasa bir indirim uygulandı. Böylece oyunun fiyatı sadece 244,65 TL oldu. Uygulanan indirimle beraber yapım son derece cazip bir hale gelmiş oldu.

İndirim 16 Ocak akşamına kadar indirimli olarak satılmaya devam edilecek ve ardından tekrar eski fiyatından alıcı bekleyecek. Önceki yapıma nazaran pek çok iyileştirme alan video oyununda bulunan pek çok mod içerisinde size uygun olanı seçebilir ve yeni NBA 2K deneyiminin tadını çıkarabilirsiniz.

Hem savunma hem de hücum anlamında gelişmiş bir oyun sunmakta olan NBA 2K 23 yapımı, daha gelişmiş yapay zeka ve güzel grafikler ile dikkat çekmekte. Bunun yanında çok sayıda yeni saha ve kariyer modu farklılıkları da oyuncuları bekliyor.

Cevap bırakın