Need for Speed Heat Büyük Bir İndirime Girdi

Meşhur yarış oyunlarından Need for Speed serisinin son oyunu olan Need for Speed Heat büyük bir indirim aldı. İşte habere ilişkin detaylar…

Zaman zaman sizlerle çarpıcı oyun indirimlerine dair haberler paylaşıyoruz. Bu sefer de Need for Speed Heat oyunundan bahsedeceğiz. Bu yıl piyasaya sürülen Need for Speed Heat, serinin son oyunu konumunda ve normal fiyatı 499,99 TL idi. Bu sebeple yüksek fiyata sahip olduğundan pek çok oyuncu alamamıştı.

Şu sıralar yüzde 70 oranında büyük bir indirim alan Need for Speed Heat böylece kısa süreliğine 149,99 TL’den satılmaya başlandı. Gerçekleştirilen büyük indirim 16 Kasım akşamına kadar geçerliliğini koruyacak olup ardından oyun tekrar eski fiyatından satılmaya devam edecek.

Need for Speed Heat bir yarış oyunu olup gerek grafikleri gerekse güçlü oynanış sistemi ile oyuncuların dikkatini çeken yapımlardan biridir. Şu ana kadar oynayan çoğu oyuncunun memnun kaldığını da söyleyebiliriz. Oyun Steam üzerindeki tüm incelemelerin çoğundan yüksek not almış. Bu durum bir süre daha popüler olarak göz önünde kalmasına yardımcı olabilir. Şu sıralar kaliteli yeni nesil bir yarış oyunu arıyorsanız hazır böyle bir indirim de varken oyunun resmi Steam sayfasına bir göz atmanızı tavsiye ederiz.

Cevap bırakın