Ni no Kuni™ II: Revenant Kingdom Oyununda Büyük Fırsat!

Son zamanların en çok sevilen oyunlarından biri olarak gösterilen Ni no Kuni™ II: Revenant Kingdom, Steam platformunda büyük bir indirim aldı. İşte habere ilişkin detaylar…

Oyun dünyasında birbirinden güzel yeni oyunlar piyasaya sürülmeye devam ediyor. Ni no Kuni™ II: Revenant Kingdom da döneminin en etkileyici oyunlarından biri olmayı başarmıştı. Hala sevilerek oynanan Ni no Kuni™ II: Revenant Kingdom, şimdi Steam platformunda hatrı sayılır bir indirim aldı.

Steam’in meşhur  hafta içi indirimlerinden biri de Ni no Kuni™ II: Revenant Kingdom’a vurdu. Normal fiyatı 179.00 TL olan Ni no Kuni™ II: Revenant Kingdom içeriği, Steam’de yüzde 50 indirim aldı ve bir süreliğine 89.50 TL’ye indi. Kampanya 10 Ağustos tarihine kadar devam edecek. 10 Ağustos akşamına kadar oyunu yüzde 50 indirimle satın alabilirsiniz.

Tek oyunculu anime macera oyunu olan Ni no Kuni™ II: Revenant Kingdom, şu ana kadar yapılan incelemelerde ve oyuncu değerlendirmelerinde yüksek puanlar almayı başardı. Oyuncuların da oyun ile ilgili yorumlarının çoğunlukla olumlu olduğunu belirtelim.

Oyunun Türkçe dil desteği yok. İndirimden faydalanmadan önce oyunun Steam sayfasındaki desteklenen diller listesini incelemenizi tavsiye ederiz.