Ni no Kuni™ II: Revenant Kingdom Daha Çıkar Çıkmaz Zirvede

Ni no Kuni™ II: Revenant Kingdom oyunu henüz Steam’de yeni yerini aldı. 23 Mart 2018 tarihinde piyasaya sürülen oyun, daha bir gün geçmişken Steam’in yeni en çok satanlar listesinde yer buldu.

Günümüzde grafiksel açıdan çok kaliteli, büyük bütçeler ile ortaya çıkarılmış oyunlar görüyoruz. Fakat bazen anima grafiklere sahip hikaye tabanlı bir macera  rol yapma oyunu hepsini geride bırakabiliyor. İşte Ni no Kuni™ II: Revenant Kingdom örneği tam da buna uygun.

Ni no Kuni™ II: Revenant Kingdom oyununda genç Kral Evan ve birkaç arkadaşı krallık kurmak amacıyla harekete geçiyor. Temel hedefleri insanların korkunç ihtiraslarından, kötülüklerinden kurtulmak ve dünyaya birlik, beraberlik getirmek. Bu doğrultuda ilginç bir hikayeye sahip olan Ni no Kuni™ II: Revenant Kingdom’un hemen hemen her dakikası aksiyon kokuyor.

Oldukça renkli ve eğlenceli dünyaya sahip olan oyun, anima sevenler için son derece etkileyici. Fiyatı da aslında epey yüksek olmasına rağmen Steam’in en çok satanlar listesine girmeyi başardı. Oyunun fiyatı 179.00 TL ve bu sadece yalın hali için geçerli. Eğer Ni no Kuni™ II: Revenant Kingdom – The Prince’s Edition paketini almak isterseniz de tam 238.00 TL ödemeniz gerekiyor.

Oyun için şu an Steam’de yapılan yorumların neredeyse tamamı olumlu. Oyuncular tarafından epey sevilmişe benziyor.