The Crew 2 Yeni Bir Kampanyayla Ücretsiz Oluyor!

Sevilen yarış oyunlarından The Crew 2, sınırlı bir süreliğine ücretsiz olarak oynanabilecek. Oyun henüz geçtiğimiz yaz çıkışını gerçekleştirmişti. 

Video oyunu kategorisinde saygı duyulan şirketlerden biri olan Ubisoft, geçtiğimiz yaz The Crew’i bir seri haline getirdi ve The Crew 2’yi karşımıza çıkardı. The Crew 2, yarış severlerin uzun süre beklediği bir oyundu.

The Crew 2, 29 Haziran tarihinde hem bilgisayarlar hem de oyun konsolları için çıkışını gerçekleştirmişti ve büyük kitlelere erişmeyi başarmıştı. Ancak fiyatının yüksek olması daha da büyük bir oyuncu kitlesine hitap edebilmesine engel olmuştu. Ancak gerçekleştirilen yeni bir kampanya sayesinde oyun 13 Aralık ile 16 Aralık tarihleri arasında ücretsiz olarak indirilip oynanabilecek.

Ücretsiz oynama fırsatı hem konsollarda hem de bilgisayar platformunda geçerli olacak. Aynı zamanda ücretsiz hafta sonu etkinliklerine katılan tüm oyuncular özel bir oyun içi araca da sahip olacak. Kampanyadan yararlanabilmek için oyunun resmi sayfasını ziyaret edin.

Oyunu aktarabileceksiniz

Ubisoft, oyunu ücretsiz oynayan oyuncular için bir fırsat daha hazırladı. Eğer bir oyuncu üç günlük sürede oyundan memnun kalırsa biraz daha indirimli bir orandan satın alabilecek ve satın aldığında oyun sıfırlanmayacak. Yani daha önce ilerlemiş olduğu yarışlar aynen korunacak. Böylece herhangi bir zaman kaybı yaşamayacak.