Note 10 Lite Beklenen Yazılım Güncellemesini Aldı

Samsung şirketinin önemli akıllı telefon modellerinden biri olan Galaxy Note 10 Lite için yeni yazılım güncellemesi yayınlandı. İşte güncellemeye dair detaylar…

Güney Kore merkezli teknoloji şirketlerinden Samsung, son zamanlarda güncellemeler konusundaki başarısıyla dikkat çekiyor. Giriş , orta ve üst segment telefonları için hızlı bir şekilde güncelleme yayınlamaya başlayan Samsung, şimdi de önemli telefonlarından biri olan Galaxy Note 10 Lite için yazılım güncellemesi paylaştı.

Güncellemenin sürüm numarası N770FXXS7EUE5  olup hata düzeltmeleri ve iyileştirmeler sunuyor. Güncellemenin odak noktası ise güvenlik. Samsung Galaxy Note 10 Lite için çıkan güncelleme temel olarak güvenlik iyileştirmeleri sunmakta. Cihazın güvenlik seviyesini Haziran 2021 sürümüne güncellemekte ve bu nedenle önem arz etmekte. Bu arada aynı güncelleme Galaxy S10 Lite modeline de gönderilmeye başlanmış olup, bu telefonları kullanan okuyucularımıza güncellemeleri en kısa sürede uygulamalarını öneriyoruz. Galaxy Note 10 Lite güncellemesinin İspanya merkezli olarak başladığını ve kademeli olarak dağıtıldığını da belirtelim.

Samsung Galaxy Note 10 Lite akıllı telefonu 2020 yılında piyasaya sürülmüş ve Android 10 işletim sistemi, One UI 2.0 arayüzü ile kendisini göstermişti.

Cevap bırakın